دانلود رایگان آموزش زومبا : بیش از ۴۰ مورد فیلم آموزشی زومبا

دانلود رایگان آموزش زومبا در سایت ترو انرژی. بیش از ۳۰۰ فیلم زومبا در این سایت برای شما عزیزان قرار داده شده تا بتوانید به راحتی در خانه ورزش کنید و اندامی زیبا برای خود بسازید. می توانید هر فیلم را در اندازه ی بزرگتر مشاهده کنید.

زومبا یک تمرین کاردیو کالری سوزی است که حرکات رقصی را که به راحتی دنبال می شود با ضربات لاتین ایجاد می کند که توسط مربی مشهور آلبرتو “Beto” Perez از کلمبیا ایجاد شده است. زومبا از حرکات کاردیو رقص لاتین مانند سالسا، مینژو، چا چا، هیپ هاپ و موارد دیگر برای به حرکت در آوردن بدن استفاده می کند.

زومبا به این دلیل طرفداران زیادی دارد زیرا بسیار جذاب است. سرگرم کننده است، یک تمرین عالی که هرکسی می تواند این کار را چه در خانه یا باشگاه انجام دهد. فقط یک قانون وجود دارد: حرکت کنید.

مشاهده و دانلود رایگان آموزش زومبا

در حالی که رقصیدن در یک جمع عظیم ممکن است شما را بترساند، مراحل رقص بسیار ساده است، برای مبتدیانی که به دنبال بالا بردن سطح فعالیت خود هستند و برای اولین بار تلاش می کنند این کار را انجام دهند بسیار مناسب است. زومبا همچنین برای افرادی که عاشق رقصیدن هستند، از کاردیو سنتی نفرت دارند یا کسانی که فقط به دنبال راهی برای تکان دادن خود هستند، فوق العاده است.

تمرینات زومبا شامل سه تا چهار حرکت در هر آهنگ است. حرکات تکراری و ساده است، بنابراین می توانید بدون احساس ناامیدی یا گیجی رقص را همراهی کنید. مربیان زومبا از هدایت غیر کلامی برای رهبری کلاس استفاده می کنند، بنابراین نیازی به فریاد زدن نیست. مربیان ممکن است از ترکیبی از علائم اشاره، کف زدن و دست استفاده کنند تا شما را راهنمایی کنند که در آینده چه کار کنید. همه مربیان زومبا متفاوت هستند و هیچ دو کلاس دقیقاً یکسان اجرا نمی شوند، بنابراین چند کلاس را امتحان کنید تا زمانی که مربی را که دوست دارید پیدا کنید.

اکثرا وقتی زومبا در یک گروه انجام می شوند زومبا را هیجان انگیز تر می کنند، رقصیدن و کف زدن و کار کردن با عرق باعث می شود کلاس زومبا بیشتر شبیه یک شب تفریحی در یک باشگاه رقص با دوستان می باشد تا یک تمرین مخوف که نمی توانید منتظر  آن بمانید. اگر کمی بیشتر حریم شخصی را ترجیح می دهید، دانلود رایگان آموزش زومبا در سایت ترو انرژی قرار داده شده است می توانید دانلود کنید و خودتان در خانه زومبا را انجام دهید.

شما به چیزی برای انجام زومبا احتیاج ندارید به جز برخی از موسیقی های جذاب و کفش های راحتی. کفش ورزشی منظم شما دقیقاً مناسب است ، اما اگر واقعاً لباس زومبا را می خواهید، کفش های زومبا مخصوص برای رقص وجود دارد. مهم نیست که چه کفش هایی را انتخاب می کنید، آنها باید طوری باشند که مچ پا و کف انعطاف پذیر داشته باشند، زیرا بیشتر مواقع روی انگشتان پای خود می رقصید. لازم نیست که برای ورود به زومبا رقصنده باشید.

می توانید تمرینات بیشتر بدنسازی در خانه، تمرینات یوگا، انواع رژیم های لاغری، مواد غذایی چربی سوز و انواع مختلف نوشیدنی های چربی سوز را در سایت ترو انرژی ببینید. تمامی مقالات از سایت های معتبر خارجی ترجمه شده اند.